Styrelse

Här hittar du kontaktuppgifter till RFSL Stockholms styrelse.

Jacob Tardell – ordförande
jacob.tardell@stockholm.rfsl.se

Freddy Grip – vice ordförande
freddy.grip@stockholm.rfsl.se

Pierre Emmanuell Vial – kassör
pierre-emmanuel.vial@stockholm.rfsl.se

Kristofer Edlund – sekreterare
kristofer.edlund@stockholm.rfsl.se

Elin Danielsson – ledamot
elin.danielsson@stockholm.rfsl.se

Johan Lindh – ledamot
johan.lindh@stockholm.rfsl.se

Mahnaz Ghezelloo – ledamot
mahnaz.ghezelloo@stockholm.rfsl.se

Joanna Mellquist – ledamot
joanna.mellquist@stockholm.rfsl.se

Peter Sidlund Ponkala – ledamot
peter.sidlund.ponkala@stockholm.rfsl.se

Suma Abdelsamie – suppleant
suma.abdelsamie@stockholm.rfsl.se

Natalie Eriksson – suppleant
natalie.eriksson@stockholm.rfsl.se

 

För att få kontakt med någon av de som jobbar med hemsidan, för att få upp information på hemsidan, kontakta: info@stockholm.rfsl.se

För att få med information i vårt nyhetsbrev, maila: info@stockholm.rfsl.se