Styrelse

Här hittar du kontaktuppgifter till RFSL Stockholms styrelse.

Peter Sidlund Ponkala – ordförande
peter.sidlund.ponkala@stockholm.rfsl.se

Elin Danielsson – vice ordförande
elin.danielsson@stockholm.rfsl.se

Eileen Atieno Okoth – kassör
eileen.atieno.okoth@stockholm.rfsl.se

Matilda Strömberg – sekreterare
matilda.stromberg@stockholm.rfsl.se

Mats Christiansen
Mats Christiansen – ledamot
mats.christiansen@stockholm.rfsl.se

Yaminna Nefzi – ledamot
yaminna.nefzi@stockholm.rfsl.se

Joanna Mellquist – ledamot
joanna.mellquist@stockholm.rfsl.se

Tomas Andersson – ledamot
tomas.andersson@stockholm.rfsl.se

 

Suma Abdelsamie – suppleant
suma.abdelsamie@stockholm.rfsl.se

Rase Berf – suppleant
rase.berf@stockholm.rfsl.se

 

 

För att få kontakt med någon av de som jobbar med hemsidan, för att få upp information på hemsidan, kontakta: info@stockholm.rfsl.se

För att få med information i vårt nyhetsbrev, maila: info@stockholm.rfsl.se