Personal

Martin Halldin

Verksamhetschef
verksamhetschef@stockholm.rfsl.se
08 501 629 62

Emil Briones Ahlén

Projektledare Chemsex
emil.ahlen@stockholm.rfsl.se
076 394 84 05

Veronica Berg Hulthén

Projektledare Regnbågsfamiljer i väntan
veronica@stockholm.rfsl.se
073 536 57 71

Nicklas Dennermalm

Projektledare hiv-prevention
nicklas.dennermalm@stockholm.rfsl.se
076 394 83 98

Elliot Edberg

Utbildningsansvarig
elliot.edberg@stockholm.rfsl.se
070 888 27 00

Jenny Eiseb Söderstrand

Verksamhetsledare Egalia
jenny.soderstrand@stockholm.rfsl.se
08 501 629 51

Alle Eriksson

Verksamhetsledare Egalia
alle.eriksson@stockholm.rfsl.se
070 493 39 83

Ingeborg Hasselgren

Projektledare Hbtq-hänget
ingeborg.hasselgren@stockholm.rfsl.se
076 577 81 90 Telefontider: onsdagar jämna veckor, tisdagar udda veckor.

Henrik Jansson

Projektledare hiv-prevention
henrik.jansson@stockholm.rfsl.se
070 910 31 93

Moa Johansson

Utbildningsansvarig
moa.johansson@stockholm.rfsl.se
070 758 98 42

Pablo Leiva

Migrantkonsulent
pablo.leiva@stockholm.rfsl.se
076 394 84 19 Telefontider: tisdagar och fredagar kl. 14:00 – 16:00

Olov Lindblad

Projektledare hiv-prevention
olov.lindblad@stockholm.rfsl.se
076 394 83 99

Johanna Nyberg

Projektledare Jag är berättaren
johanna.nyberg@stockholm.rfsl.se
073 520 51 94

Jojo Stenberg

Volontärverksamheten och verksamheter för transpersoner
jojo.stenberg@stockholm.rfsl.se
076 394 85 81

Jo Tengblad Söder

Projektledare Jag är berättaren
jo.tengblad.soder@stockholm.rfsl.se
076 394 83 42

Sofie Wahlström

Administratör
sofie@stockholm.rfsl.se
08 501 629 52

Joakim Westman

Projektledare hiv-prevention
joakim.westman@stockholm.rfsl.se
076 174 16 12

Caro Wikbro

Föräldrarledig

Anna Winget

Projektledare Newcomers traumabearbetning
anna.winget@stockholm.rfsl.se
070 231 97 32

Ida Östlund

Projektmedarbetare Jag är berättaren
ida.ostlund@stockholm.rfsl.se
076 031 88 06