Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal vid RFSL Stockholms personal.

Sanna Frost – Verksamhetschef
Telefon arbete
: 08-501 629 62
Mobiltelefon: 076-78 76 550
sanna.frost@stockholm.rfsl.se

Caro Wikbro – Hiv-prevention
Telefon:
076-174 16 12
caro.wikbro@stockholm.rfsl.se

Filip Garcia – Hiv-prevention
Telefon: 08-501 629 59
filip.garcia@stockholm.rfsl.se

Nicklas Dennermalm – Hiv-prevention
Telefon:
08-501 629 57
nicklas.dennermalm@stockholm.rfsl.se

Olov Lindblad –  Hiv-prevention
Telefon:
08-501 629 58
olov.lindblad@stockholm.rfsl.se

Pablo Leiva – Invandrarkonsulent
Telefon:
08-501 629 56
Telefontider: Alla dagar 10-12
pablo.leiva@stockholm.rfsl.se

Veronica Berg Hulthén – HBTQ familjer
Telefon: 08-501 629 55
veronica@stockholm.rfsl.se

Anna Nordqvist- HBTQ familjer
Telefon:076 031 88 06
anna.nordqvist@stockholm.rfsl.se

Sofie Wahlström – Administratör & medlemsgruppsansvarig
Telefon: 08-501 629 52
sofie@stockholm.rfsl.se

Jojo Ramey Louis – Volontärverksamheten
Telefon
: 0763 94 85 81
jojo@stockholm.rfsl.se

Isander Freiman – Utbildning & HBTQ certifiering
Telefon:
0767 87 38 07
isander@stockholm.rfsl.se

Helena Sandahl – Egalia
Telefon: 
08-501 629 51
helena.sandahl@stockholm.rfsl.se

Jenny Söderstrand – Egalia (tjänstledig 1 april – 31 december 2017)
jenny.soderstrand@stockholm.rfsl.se

Lisa Ericson – Funkisprojektet (tjänstledig 30 maj 2017 – 1 juni 2018)
Telefon: 08-501 629 61
lisa.ericson@stockholm.rfsl.se

Maria Yvell – Nätverket för normkritiska skolgrupper
Telefon: 08-501 629 60
maria.yvell@stockholm.rfsl.se